Płatności ratalne

JAK KUPOWAĆ NA RATY

P.H.U-Ziemanex, 84-300 Lębork, woj. pomorskie, Roman Ziemann oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Alior Bank S.A.  jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Płatności

Akceptujemy trzy formy zapłaty za złożone zamówienie:
Płatności przelewem
Zapłaty dokonujecie Państwo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymacie od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Państwa po opłaceniu zamówienia.
NR KONTA:
Alior Bank
Nr. konta:
Płatności kartą kredytową poprzez serwis PAYU
Serwis PAYU umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Państwa po jego opłaceniu.
Płatność w systemach ratalnych ALIOR BANK.
Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję płatności w systemie ratalnym,następnym krokiem jest wypełnienie formularza z danymi oraz wybranie odpowiednio wysokiej raty. Na następny dzień sklep nieodpłatnie wysyła do Państwa umowę kurierem w każde miejsce w Polsce w celu jej podpisania i od tego momentu może zacząć realizację zamówienia.
Więcej informacji w zakładce
Płatność za pobraniem
Przy składaniu zamówienia należy wybrać POBRANIE,przy meblach robionych na zamówienie wymagany jest zadatek w wysokości 50% wartości zamówienie.Pozostała płatność musi zostać dokonana gotówką w momencie odbioru towaru w przypadku braku płatności towar nie zostanie wydany przez kierowcę dostarczającego.