Kominki Firmy Stoves

Stoves
Stoves to gwarancja ciepła i komfortu w domach od pokoleń. Poczucie harmonii, relaksu i nowoczesnego stylu życia to wartości, do których aspirujemy, a te aspiracje widać w naszych kolekcjach wielofunkcyjnych kuchenek. Urządzenia, które tworzymy odznaczają się stylem, funkcjonalnością oraz dostępnością, dlatego też są dobrym i solidnym wyborem. Dostępne w różnych rozmiarach idealnie wpisują się w architekturę wnętrz okazałych rezydencji, apartamentów, zabytkowych kamienic, jak również współczesnych domów jednorodzinnych.

Firma Stoves jest liderem na rynku kuchenek wielofunkcyjnych, a zarazem jedną z największych i najczęściej wybieranych marek urządzeń domowych w Wielkiej Brytanii i w całej Europie. Firma powstała w 1920 roku i należy do grupy Glen Dimplex Home Appliances Ltd.

Jako innowatorzy formy i funkcji od ponad dziewięćdziesięciu lat tworzymy ekskluzywne produkty oparte na jakości i trwałości. Oferta firmy pozwala na wybór kuchni elektrycznych oraz z podwójnym napędem – piekarnik elektryczny z kuchenką gazową w dwóch grupach produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1